fanpage
Menu

O MNIE

Od lat towarzyszę ludziom w najpiękniejszych chwilach ich życia. Przenoszę emocje, rejestruję obrazy, które oddają magię chwili. Pomagam zapamiętać te najważniejsze momenty, w sposób, który nawet po latach, pozwoli przywołać te same emocje i wspomnienia.

Mój ulubiony styl to fotografia reportażowa. Staram się być uważnym obserwatorem i nie ingerować ponad potrzebę w to, co się aktualnie wydarza. Lubię, gdy efektem mojej pracy są zdjęcia o przyjemnym naturalnym klimacie, ekspresyjne i wzruszające.

Większość moich zleceń stanowi fotografia ślubna ale chętnie przyjmuję zlecenia na fotografię dziecięcą, której źródłem jest nieustająca inspiracja płynąca od moich córek, które fotografuję od chwili narodzin.

Miejsca, obiekty czy interesujące projekty z zakresu fotografii promocyjnej również mogą być dla mnie ciekawą propozycją.

Docenieniem wartości mojej pracy są nagrody i wyróżnienia zdobyte w międzynarodowych konkursach fotograficznych.

3 miejsce w konkursie Monochrome Award, wyróżnienie w  konkursie Your Shot National Geographic.

W trosce o kompleksową ofertę dla klientów, którzy chcieliby uwiecznić ważne dla nich wydarzenie lub miejsca w formie audiowizualnej, współpracuję z moim bratem, który zajmuje się filmowaniem. Lubimy pracować razem, ponieważ udaje nam się stwarzać sobie przestrzeń do kreowania naszych wizji, bez przeszkadzania sobie nawzajem.

Zapraszamy do współpracy osoby o podobnym guście i upodobaniach. Każda sesja i film są  jednocześnie implikacją miłej atmosfery i uważnej obserwacji. Będzie nam miło się z wami spotkać.